نظرخواهی

آیا از عملکرد 4ساله اعضای شورای شهر دهدشت رضایت دارید؟
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب

 

طنز و کاریکاتور

پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه/کاریکاتور
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:

مطالب اخبار استان

جشن مبعث پیامبر(ص) شب گذشته به گونه ای برگزار شد که مدیر ارشاد چرام با دفاع تمام قد از برگزاری کنسرت و رقص و آواز در دهدشت، تبلیغ دولت در ساعات غیر اداری در این شهرستان را کلید زد.
واقعه این روز، نه تنها یک اتفاق ساده، زودگذر و فراموش شدنی نبود، بلکه تمثیلی است ماندگار و همیشگی برای کسانی که با چشم دل خویش، جز آنچه هست می‏بینند و تذکری است برای اثبات قدرت تامه الهی و سستی کید دشمنان خدا.
غم نامه ی بلوط های دنا
قطع درختان کهنسال دنا توسط برخی سود جویان در سالهای اخیر و فصل های بهار به کابوسی برای آنان تبدیل شده که هر روز این درختان کهسنال را به پای نابودی بیشتر می کشاند.
رنج نامه مردم روستای پاطاوه :
یکسال گذشت و پاطاوه روستایی محروم با جاده ای خاکی و باریک در بخش مرکزی شهرستان لنده هنوز چشم انتظار وعده های مسئولان است تا شاید بعد از37سال از انقلاب اسلامی از نعمت راه روستایی مناسب برخوردار شود مردم این روستا همچنان چشم به راه وعده ها هستند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در چرام گفت: مردمان این استان هم خوب در انتخابات شرکت کرده و هم با انتخاب مناسب خود این بهار را که مظهر اعتدال است، را به خوبی نشان خواهند داد.
اخبار استانداری/
معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: خرید تضمینی جو از 20 فروردین ماه جاری در استان آغاز و تا آخر شهریور ماه امسال ادامه دارد.
«طلائیه» محل شهادت سرداران شهیدی است که پا در معبر شهادت گذاشته و به سوی معبود خویش شتافتند.
طبق گمانه زنی ها پس از معرفی مهرداد باقری به سمت رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در استان، هوشنگ جهانبخش که از مدت ها قبل خود را برای این سمت آماده می کرد، از کلیه سمت های خود در استان استعفا داد.
رییس اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمداز کاهش 25 درصدی حوادث ترافیکی و کاهش آمار فوت شدگان در نوروز 96 خبر داد.
مدیرکل انتقال خون کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرآورده خونی پلاسما از این استان به کشورهای کره جنوبی، آلمان و اتریش صادر می‌شود.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: این فرآیند از هفتم فروردین سال جاری و یک روز پس از پایان مهلت نام نویسی کاندیداها آغاز شد و به مدت ۲۴ روز نیز ادامه دارد.
رئیس هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از حضور شبنم بهشت بانوی فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمدی که در تیم ملی فوتبال بانوان کشور خبر داد و گفت: این تیم برای سری مسابقات قهرمانی آسیا به ویتنام سفر کرده است.
امام جمعه موقت یاسوج در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه برخی فقط مدیریت را مدیر بودن می دانند گفت:متاسفانه برخی از ادارت وظیفه اصلی خود را فقط یک مدیریت می دانند و به دیگر کارها کاری ندارند
رویای سرزمین چهار فصل
آبشار شهنیز در منطقه ای بکر و با چشم اندازهای بی نظیر طبیعی در بخش مارگون شهرستان بویراحمد واقع شده است.
نخستین روزهای سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال » روستای سرآب ننیز گچساران با حضور پرشور مسئولان استانی و محلی پذیرای جشن مشک و ملاری همراه با رقص و موسیقی بود.

صفحه‌ها

گزارش

پایگاه خبری کهگیلویه
گزارش پایگاه خبری کهگیلویه از سومین روز نامنویسی کاندیداهای مجلس دهم در کهگیلویه بزرگ
پایگاه خبری کهگیلویه
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/ این هفته شهید عبدالمحمد رضایی
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار