نظرخواهی

آیا از عملکرد 4ساله اعضای شورای شهر دهدشت رضایت دارید؟
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب

 

طنز و کاریکاتور

پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه/کاریکاتور
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:

مطالب اخبار استان

اولین یادواره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان فرهنگی، مدیران کل، فرماندهان نظامی و انتظامی، استادان،طلاب و دانشجویان به منظور پاسداشت یاد و خاطره شهدا و ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان برگزار می شود.
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد :
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد معتمد در بین مردم می‌توانند بهترین یار و یاور و کمک پلیس برای ایجاد و تولید امنیت پایدار باشند.
اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد از فراخوان مسابقات مقدماتی المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان در سال ٩٦ خبر داد.
کتاب مدیریت آب همراه نفت برای کارشناسان HSE و متخصصان صنعت نفت و گاز و آلودگی خاک (منشا ، پایش و پالایش) توسط جوان کهگیلویه و بویراحمدی منتشر شد.
همیشه پارک = پنچری نیست
یکی از شهروندان با ارسال عکسی از یک اقدام جالب توجه برای کسانی که خودروی خود را بر روی پل های و جلوی خانه های مردم پارک می کنند و عکس العملی جالب و متفاوت یک شهروند در قبال این قضیه را گوشزد کرده است.
آتش سوزی گسترده جنگل ها و ماتع در منطقه مله شوره و تنگ سرخ بویراحمد از ساعاتی پیش آغاز شده و همچنان بدون حضور هیچ نیروی امدادی در حال پیش روی است.
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف 622 هزار و 19 دلار جعلی از یکدستگاه خودروی ماکسیما در جاده یاسوج – اصفهان و دستگیری دو نفر در این رابطه خبر داد.
اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی جالب به منظور معرفی ظرفیت های گردشگری این استان به سراسر کشور برنامه جالبی را در دستور کار قرار داده و از ابتدای تابستان تاکنون در حال اجراست.
در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها:
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما توانست 9 عنوان برتر را کسب کند.
عجیب ولی واقعی
وجود یک درخت چندین ساله در وسط یکی از خیابان های شهر یاسوج در منطقه بنسنجان باعث تعجب برخی از مسافران و رهگذران در این منطقه شده است.
پل سوم بشار یاسوج که بعد از سالهای سال مردم چشم انتظار افتتاح آن بوند تا گوشه ای از ترافیک و مشکلات عبور و مرور را رفع کند افتتاح نشده به قتلگاهی برای خودروها و مردم تبدیل شده است.
ورژن جدید برنامه های شبکه دنا هم رسید:
حتما گذر مجریان و کارکنان صدا و سیمای مرکز استان به مراکز درمانی استان افتاده است و انصافا قضاوت کنند که در این برنامه چه چیزی بود و در واقعیت چه چیزی مشاهده می کنند؟
یکی از شهروند خبرنگاران صبح زاگرس با ارسال تصاویری از نبود علائم و خط کشی در جاده یاسوج به اصفهان خبر داد و گفت: برخی از مناطق این جاده مواصلاتی به تازگی افتتاح شده اما از هر گونه خط کشی و علائم هشدار دهنده برخوردار نیستند.
پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد برای پیشگیری از جرائم نوظهور سایبری، هشدارهای سایبری برای استفاده مسافران و گردشگران و هم استانی ها در ایام پایانی تابستان ارائه کرد.
شاعر کهگیلویه وبویراحمدی به مناسبت ورود پیکر شهید حججی به کشور قطعه شعری سروده است.

صفحه‌ها

گزارش

پایگاه خبری کهگیلویه
گزارش پایگاه خبری کهگیلویه از سومین روز نامنویسی کاندیداهای مجلس دهم در کهگیلویه بزرگ
پایگاه خبری کهگیلویه
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/ این هفته شهید عبدالمحمد رضایی
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار