نظرخواهی

آیا از عملکرد 4ساله اعضای شورای شهر دهدشت رضایت دارید؟
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب

 

طنز و کاریکاتور

پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه/کاریکاتور
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:

مطالب اخبار استان

رئیس ستاد عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه دستگاه‌های استانی برای برگزاری مطلوب مراسم اربعین حسینی امسال همکاری و مساعدت کنند.
مدیریت درمان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجوز راه اندازی سی‌تی اسکن در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان گرفته شده است.
معاون اجتماعی وزارت بهداشت در یاسوج عنوان کرد:
معاون اجتماعی وزارت بهداشت با بیان این که 5.5 میلیون بیمار دیابتی داریم، افزود: حدود 5میلیون نفر در کشور در آستانه ابتلا به دیابت قرار دارند که با راه‌اندازی سازمان‌های مردم نهاد می‌توان از ابتلا به این بیماری پیشگیری نمود.
شهید نصیب‌اله محسنی در یک خانواده بسیار محروم اما متدین و متعهد به دنیا آمد و به موجب مشکلات زیاد خانوادگی و کمبودهای مادی از نعمت سواد بی بهره ماند و همگام با پدر به امر کشاورزی و دامداری اشتغال یافت.
رئیس هیات دو و میدانی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بانوی ملی‌پوش هم‌استانی عازم مسابقات دوومیدانی قهرمانی بانوان آسیا شد.
فرمانده پلیس راه کشور:
فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد یکی از استانهای هدف گردشگری است، گفت: در ایام نوروز و به خصوص عید سعید فطر حجم ورودی خودروهای غیر بومی را به این استان شاهد بودیم.
با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهر سی‌سخت برگزار شد.
همایش یک روزه شهرداران استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهر سی‌سخت برگزار شد.
اکران «نهنگ عنبر 2»، موفقیت «خوب، بد، جلف» و بازپخش سریال های «امام علی (ع)» و «پرده نشین» بهانه ای شد برای گفتگوی مفصل با ویشکا آسایش.
پنجشنبه ای با شهداء/
داماد شدن هم سید جعفر را از جنگ و دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی منصرف نکرده بود ودر همان روزها خبر شهادتش را به خانواده اش می دهند که ایشان در کردستان به دست مزدوران حزب کثیف و خائن کومله به شهادت رسیدند.
در آستانه یک آزمون استخدامی دیگر در شرکت نفت؛
شهرستان بهمئی با وجود نفت خیز بودن، هنوز سهم خود را از بومی بودن در آزمون های استخدامی وزارت نفت دریافت نکرده است و جوانان بهمئی همچنان چشم به راه تصمیم گیری مسئولان در این زمینه هستند.
همیشه این سوال بوده است که چرا رهبر معظم انقلاب، مثل امام علی(ع) در قبال برخی تخلف‌های مسئولین موضع "رسمی و علنی" و با "نام" نمی‌گیرند؟!
گوینده و دوبلور پیشکسوت می‌گوید متأسفانه عشق و احساس مسئولیتی که آدم‌هایی چون ایرج ناظریان، ایرج دوستدار یا خسرو خسروشاهی داشتند، دوبلورهای نسل جدید ندارند.
مدیرکل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد به پرونده مختومه در سال گذشته اشاره کرد و گفت:در سال گذشته کلیه پرونده ها به این دستگاه ۱۵۰هزار پرونده بوده که بیش از ۱۵۲هزار پرونده نیز در این سال به سرانجام رسیده است و دوهزار پرونده از سالهای گذشته بوده که در سال گذشته مختومه شده است.
تصاویر روز عکاس خوش ذوق کهگیلویه و بویراحمدی را در زیر ببینید.
یک فعال سیاسی:
یک فعال سیاسی با اشاره به مسئله آتش به اختیار و حرفهایی که در این مورد در جامعه عنوان دشه است، گفت:ورود افسران جنگ نرم تنها به مسائل فرهنگی ختم نمی شود.

صفحه‌ها

گزارش

پایگاه خبری کهگیلویه
گزارش پایگاه خبری کهگیلویه از سومین روز نامنویسی کاندیداهای مجلس دهم در کهگیلویه بزرگ
پایگاه خبری کهگیلویه
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/ این هفته شهید عبدالمحمد رضایی
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار