آخرین اخبار

پربیننده ها

26. آذر 1395 - 15:28   |   کد مطلب: 7219
امام جمعه موقت دیشموک خطاب به عدل‌هاشمی‌پور و سید موسی خادمی:
مشکلات دیشموک فقط مختص روستای آجم نیست/ استاندار با پاي خودش بيايد دیشموک و ببيند چه خبر است
امام جمعه موقت دیشموک گفت: استاندار بايد بداند آب مایه حيات انسان است، چند بار هم بيان شد لذا همه اعتراض دارند و بايد خود استاندار با پاي خودش بيايد اينجا، ببيند كه چه خبر است و اميدوارم مسؤولان استاني بيشتر رسيدگي كنند

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،   حجت الاسلام عبدالپور امام جمعه موقت ديشموك با اشاره به تمديد تحريم‌هاي 10 ساله از طرف آمريكار عنوان كرد: تمديد تحريم‌ها توسط كشور آمريكا عليه ايران داراي دو هدف اساسي است كه آن دو هدف، قرار دادن اهرم فشار به جمهوري اسلامي ايران و دوم نفوذ ايران از گسترش انقلاب و اسلام در خاورميانه را بگيرند.

 

عبدالپور گفت: كساني كه مسئول مذاكره بودند بايد از اول مذاكره به پايان مذاكره فكر مي‌كردند و با تدابير بهتري اين مذاكره را شروع و ادامه مي‌دادند.

 

وي اذعان كرد: البته رئيس جمهور محترم در هفته‌هاي گذشته با بيان اينكه انجام مذاكرات طبق فرامين مقام معظم رهبري صورت گرفت بايد بداند اگر گوش به فرامين رهبري مي‌كردند حالا با چنين مشكلاتي روبه‌رو نبوديم.

 

 

خطيب موقت شهر ديشموك گفت: رئيس جمهور بايد بداند در سخنراني مقام معظم رهبري در مشهد كه فرمودند من به اين مذاكره خوشبين نيستم بايد گوش به فرمان بودند و از ادامه اين مذاكرات خودداري مي‌كردند.

 

وي بيان كرد: مسؤولان مذاكره بايد از همان اول به فرمايش مقام معظم رهبري كه فرمودند از خطوط قرمز نبايد حركت كنيم گوش مي‌كردند و با تدبير بهتری به پیش می رفتند و اگر به فرمايش مقام معظم رهبري بود كه در همان اوايل اتمام حجت كردند.

 

عبدالپور گفت: فكر كردن انسان‌ها را از مصيبت‌ها نجات مي‌دهد و رئيس جمهور نبايد اين مسائل را به گردن مقام معظم رهبري مي‌انداخت و از همان اول وارد مذاكره نمي‌شدند.

 

وي با بيان اينكه اختلاس‌ها كمر مردم را شكستند و مردم را نابود كردند ما مشكلات دروني داريم و از تحريم ها نمي ترسيم و اين اختلاس‌ها هستند كه براي ما تحريم شدند و هيچ مسؤولي پاسخگو نيست و اين مسئله را به دست فراموشي سپردند.

 

امام جمعه ديشموك موقت تصريح كرد: اختلاس‌گرها اگر به روستاي سرگچ سفر مي‌كردند و روستاهاي محروم ديشموك را از نزديك مي‌ديدند اختلاس نمي‌كردند.

 

وي گفت: مسؤولان بايد بدانند روستاهاي محروم ديشموك كه هنوز 37 سال از انقلاب اسلامي ايران مي‌گذرد در هنگام بارش يك باران به كوه پناه مي‌برند و محروميت روستاهاي منطقه ديشموك در خور شان اين انقلاب نيست.

عبدالپور گفت: مسؤولان چرا مچ دزدها را نمي‌گيرند و با آنها برخورد نمي‌كنند و بايد بدانيم كه اين همه گناه و فحشا و فساد در جامعه امروزي همه بر اثر بيكاري جوانان است كه اگر به جاي اين همه اختلاس دست جوانان را مي‌گرفتند حالا با چنين مشكلاتي روبه‌رو نبوديم.

 

وي خاطرنشان كرد: مشكل ما داخلي است كه بايد حل شود و ما از ناحيه اختلاس‌گرها تحريم هستيم.

عبدالپور با اشاره به پيگيري بخشداري ديشموك در خصوص انجام عمليات احداث سد بالياب گفت: در چند ماه گذشته با پيگيري مستمر بخشداري ديشموك در خصوص اجراي پروژه مهم سد بالياب مصوبه اين پروژه توسط دولت به مجلس شوراي اسلامي فرستاده شد و اميدواريم با تاييد اين پرژه ملي كه آثار و بركات خوبي در پي خواهد داشت تحقق پيدا كند.

 

وي در خصوص آب شرب شهر ديشموك گفت: با توجه به اينكه اين مسئله از طرف برخي مسؤولان در حال پيگيري است اما انتظار من از استاندار محترم اين است كه ما نبايد ببينيم استانداري چه وقتي براي ارائه مشكلات به ما مي‌دهد اما بايد بداند آب مایه حيات انسان است و چند بار هم بيان شد و همه اعتراض دارند و بايد خود استاندار با پاي خودش بيايد اينجا و ببيند كه چه خبر است و اميدوارم مسؤولان استاني بيشتر رسيدگي كنند.

 

عبدالپور گفت: با توجه به اينكه يك ماه گذشته نماينده محترم شهرستان‌هاي كهگيلويه و بهمئي چرام و لنده در مجلس شوراي اسلامي و برخي مسؤولان به ديشموك سفر كردند و در بعضي روستاهاي آجم بازديد كردند و مسائل را ديدند اما يك توقع داريم بايد بدانند اينكه محروميت ما فقط در روستاهاي آجم خلاصه نمي‌شود.

 

وي متذكر شد: ما بايد به مشكلات همه روستاها فكر كنيم  البته مي‌گويند آب در كوزه و ما تشنه لبان مي گرديم و آبي كه در كوزه است آب شرب نيست بلكه آب شور است و مسؤولان بايد آب شرب شهر ديشموك را اولويت اصلي خود بدانند

دیدگاه‌ها

نباید مطالب خطیب جمعه را عوض کرد.اول أنکه به مظلومیت گلزار شهید پرچی وتذکر خطیب جمعه نسبت به بی اعتنایی به شهدا .دوم پیگیری سد بالیاب توسط نماینده مردم هیچ اشاره ای نشد.؟!‏

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب