نمایش 1 - 10 از 98
مدیرکل صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد ، نرخ تعرفه تبلیغ نامزد‌ها در رسانه ملی را اعلام کرد.
با حضور جامعه رسانه‌ای استان برگزار شد؛
مراسم گرامیداشت خبرنگاران فقید استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جامعه رسانه‌ای استان برگزار شد.
پیگیری مطالبات مردمی؛
گوشت قرمز در شرایطی با افزایش قیمت مواجه شده است که سبب ایجاد گلایه‌های مردمی شده و بررسی قیمت‌ها توسط متولیان باید در دستور کار باشد.
پرسش های قابل تامل امام جمعه دهدشت:
نماز جمعه 13 مرداد 1402، ظهر امروز به امامت حجت الاسلام علی وحدانی فر با حضور مردم انقلابی شهر دهدشت در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.
چهارم تیرماه یادآور حماسه تاریخی پد خندق؛
حماسه پد خندق در آخرین روزهای دفاع مقدس با همه تلخی‌هایش، اما تصویری از مقاومت غرورآفرین فرزندان دیار آریوبرزن در دل جزایر مجنون به‌جا گذاشته است.
در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کهگیلویه مطرح شد:
در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کهگیلویه از بیکاری ۸۷۹ نفر از فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگران کهگیلویه سخن به میان آمد و از عدم اجرای کامل قانون جامع ایثارگران گلایه شد.
با وجودی که ۲۹سال از سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری می گذرد ولی برکات این سفر تداوم دارد و امید است رهنمودهای رهبری به عنوان چراغی روشن در مسیر رشد و توسعه استان موردتوجه مسئولان قرارگیرد
رهبر انقلاب در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران :
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر و مسئولان وزارت امور خارجه، مصلحت را به معنی شناخت موارد انعطاف دانستند و گفتند: انعطاف منافاتی با اصول ندارد.
امام جمعه موقت دهدشت:
امام جمعه موقت دهدشت احداث سد آبریز را طبق شرع و قانون متعلق به کهگیلویه عنوان و گفت: به فضل الهی مقابل کار خلاف قانون و خلاف شرع مافیای آب خواهیم ایستاد.
امام جمعه دهدشت:
وحدانی فر گفت: انتخاب مسئولان در این استان بر اساس شایسته‌سالاری و تعهد و تخصص نیست مدیران قومی‌ قبیله‌ای علت عقب ماندگی استان هستند

صفحه‌ها