نظرخواهی

نظر شما درباره استفاده استاندار از کهگیلویه ای ها در مدیران استانی چیست؟
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک

 

ت
ا

وبلاگستان

رهبر معظم انقلاب در پیام به حجاج بیت الله الحرام:

مطالب نوروز 96

روابط عمومی تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه‌ای مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع امنیت پایدار داوود جاودانیان را اعلام کرد.
رئیس جهاد کشاورزی استان:
به گفته رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد طرح فجر تا فطر با هدف تامین و توزیع ۳۴ قلم کالا از ۱۰ تا ۲۵ درصد تخفیف در بازار این استان اجرایی می‌شود.
در شبانه روز گذشته ؛
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصرف گاز در ۲۴ ساعت گذشته در استان ، ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب اعلام شد.
رئیس مجمع فعالان فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد با معرفی برگزیدگان چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج در این استان گفت: اهتمام دستگاه‌های اجرایی در برگزاری رویدادهای فضای مجازی ضروری است.
با تجلیل از صاحبان آثار برتر ؛
در این جشنواره ۲۳ گروه از مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و تولید محتوای دیجیتالی با هم رقابت کردند.
رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه گفت: امروز داوطلبان دختر و پسر دو گروه آزمایشی علوم تجربی و زبان خارجی در ۸ حوزه امتحانی کهگیلویه به رقابت پرداختند.
معرفی کامل امکانات و ویژگی‌های پیام‌رسان‌های ایرانی؛
در دنیای امروز که با تولید روزافزون برنامه‌های پیام‌رسان، این نوع فناوری به سرعت به محبوب‌ترین راه برای ارسال پیام‌های متنی تبدیل شده است، بسیاری از پیام‌رسان‌های ایرانی، ما را به سمت تعامل
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ساعت کار ادارات را اعلام کرد.
در آسانه ولادت پرخیر و برکت دخت نبی‌اکرم(ص) ریحانه النبی حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن شهر دهدشت رنگ وبوی دیگری به خود گرفت
باقری‌رادگفت: قاتلان شهیدسلیمانی،فکرمی‌کردندب ترور وی می‌توانندجبهه مقاومت تضعیف کنندامابعداز این اقدام،جنایتکاران آمریکادرجهان امنیت ندارند وباترس زندگی می‌کنند
آمریکا،ابرقدرت کاغذی وپوشالی پس از۲۰سال جنایت واشغال درافغانستان شبانه از این کشور فرار کردند وعده‌های دروغین ایجاد ثبات و امنیت در افغانستان هیچگاه عملی نشد.
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد،رئیس اداره برق شهرستان کهگیلویه منصوب شد.
هشدار سطح نارنجی هواشناسی ؛
کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش برف، رگبار و رعد و برق، تگرگ، وزش باد و کولاک از ویژگیهای این سامانه است.
مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت هزینه‌های بیماران سرطانی توسط بیمه سلامت خبر داد.
خواندن وصیت نامه حاج قاسم حجت را بر همگان تمام کرده است چرا که سردار سلیمانی عاقبت بخیری را در گرو رابطه قلبی با ولایت می‌دانست

صفحه‌ها