آخرین اخبار

پربیننده ها

8. آبان 1397 - 23:24   |   کد مطلب: 8700
شهر دهدشت با داشتن قدمتی دیرینه در حوزه فرهنگ و ادب ، متاسفانه آسفالت برخی از خیابان هایش موجبات نارضایتی و گلایه مردم را به همراه داشته است که معضل چاله چوله های خیابان های آن مردم را با چالش های جدی مواجه ساخته است.

به گزارش پایگاه خبری کهگیلویه؛ یکی از مهمترین مناظر شهری که باید به آن توجه ویژه ای داشت آسفالت مناسب و یک دست خیابان هاست تا شهروندان در محیطی امن همراه آسایش خیال و راحتی با عبور از خیابان ها به کارهای روزمره زندگی خود بپردازند.

 

 

خدمات شهری یک امرضروری است که باید در جهت رفاه حال جامعه  و کمک به حل مسائل و مشکلات عمومی آن ها مورد توجه قرارگیرد. یکی از مهمترین این خدمات خیابان ها و کوچه های شهرهاست که این خیابان ها باید بتوانند امنیت و آسایش شهروندان را در بر داشته باشند.

 

 

شهر دهدشت که قدمتی دیرینه دارد و مهد فرهنگ و ادب است ولی آسفالت برخی از خیابان هایش موجبات نارضایتی و گلایه مردم را به همراه داشته. معضل چاله چوله های خیابان های آن مردم را با چالش های جدی مواجه ساخته است.

 

 

 

خیابان های امام خمینی (ره) و خیابان شهید طالقانی که جزو خیابان های پر ترافیک شهر دهدشت هستند. به گفته مردم شهر این گونه عوارض علاوه براینکه موجب مستهلک شدن وسایل نقلیه  می شوند، گاهاً مشاهده شده که رانندگان برای اینکه با این چاله چوله ها برخوردی نداشته باشند مجبور به انحراف از مسیر می شوند وخطرهای جانی برای عابرین پیاده بوجود آمده است.

 

 

این تنها دو نمونه از چندین خیابان شهر دهدشت است که به  حال خود رها شده ومنتظر توجه مسئولان است. امیدواریم مسئولان به نگرانی های مردم ترتیب اثر دهند تا حداقل در این موارد با مشکلات کمتری روبه رو شویم.

 
 
ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب