آخرین اخبار

پربیننده ها

30. آذر 1396 - 10:41   |   کد مطلب: 8629
عضو جوان و فعال شورای شهر دیشموک با بیان اینکه؛ درخواستی 20هزارنفری توسط مردم دیشموک برای وزیر بهداشت ودرمان تنظیم شده است، گفت: مردم دیشموک از کمبود امکانات بهداشت و درمان گلایه و نیاز به یک بیمارستان مجهز را حق خود می دانند.

به گزارش کهگیلویه؛ عضو جوان و فعال شورای شهر دیشموک در گفت وگو با خبرنگار با بیان اینکه؛ درخواستی 20هزارنفری توسط مردم دیشموک برای وزیر بهداشت ودرمان تنظیم شده است، گفت: مردم دیشموک از کمبود امکانات بهداشت و درمان گلایه و نیاز به یک بیمارستان مجهز را حق خود می دانند.

سلمان بینا اظهار کرد: این درخواست تاکنون توسط جمع کثیری از مردم سطح شهر دیشموک امضا و انگشت شده است.

وی بیان کرد: روند تایید و درخواست توسط اهالی روستاهای دیشموک در حال انجام و بزودی این درخواست با بیش از 20 هزار امضاء و اثر انگشت؛ توسط حقیر به عنوان نماینده شورای شهر دیشموک به تهران ارسال میشود.

عضو جوان و فعال شورای شهر دیشموک محرومیتها دیشموک در عرصه های مختلف را زیاد عنوان و از مسئولان خواست تا به این مردم کمک بیشتری شود.

بینا همچنین از ارسال رونوشت این درخواست به مسئولان استانی و همچنین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: در این راستا از عدل هاشمی پور نماینده مردم در مجلس و مسئولان بهداشت و درمان استان و استاندار ملتمسانه درخواست همکاری و تلاش جهت پیگیری تا حصول نتیجه نهایی و البته مثبت؛ داریم.

بخشی از این درخواست به شرح ذیل است.

بیمارستان ۳۵ تختخوابی، دستگاه رادیولوژی، دستگاه سونوگرافی، دستگاه نوارقلب، دستگاه الکتروشوک‌، دستگاه مانیتورقلب ، دستگاه پالس اکسیمترنبض وفشارخون مغز ، دستگاه فشارسنج ، دستگاه آزمایشگاه مجهز، دستگاه ساکشن یامکنده، تخت مجهزاحیاء وسی پی آر باتمام امکانات، ستهای جراحی وست های بخیه وست های کت داون، تمام داروها وتجهیزات احیاء باترالی اورژانس، آمبوبگ های نوزادان کودکان وبزرگسالان، سیستم تی پیس اکسیژن رسانی، لارنگوسکوپ بزرگسالان کودکان ونوزادان، امکانات آتل بندی وگچ گیری تخت بستری، برانکاد، دستگاه اتوکلاو جهت استریل، کپسول های اکسیژن، آمبولانس های مجهز به تمام امکاات احیاء
اورژانس۱۱۵ هوایی انلاین وآماده، پرستار ، کارشناس بیهوشی کارشناس فوریتهای پزشکی، کارشناس اتاق عمل، کارشناس مامایی کارشناس رادیولوژی کارشناس آزمایشگاه، متخصص طب اورژانس، متخصص قلب متخصص جراح عمومی متخصص بیهوشی، متخصص زنان متخصص اطفال متخصص داخلی بخشی از امکانات بحق مردم دیشموک است که در این نامه؛ از وزیر بهداشت درخواست شده است.

دو بخش دیشموک و چاروسا با جمعیتی بیش ار 50 هزار نفر و در فاصله بیش از 90 و 65 کیلومتری از دهدشت و اخرین بیمارستان مجهز قرار دارند.

جزئیات کامل درخواست فوق الذکر با برگه های امضا و انگشت شده؛ در خبر بعدی و متعاقبا نشر می شود.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب