آخرین اخبار

پربیننده ها

6. دى 1395 - 15:40   |   کد مطلب: 7281
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه عوامل فتنه 88 باید در دادگاه و در ملع عام محاکمه شوند.
پایگاه خبری کهگیلویه

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، سید کرامت الله کریمی با بیان اینکه 9دی یکی از روزهای پاسداشت ارزشهای انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: من به عنوان یک شهروند، یک مسئول اصلاح طلب در راهپیمایی باشکوه این روز شرکت می کنم و از ارزش ها، پاسداشت های دینی، مذهبی و انقلابی دفاع می کنم.

وی با اشاره به اینکه 9 دی باید بیش از پیش گرامی داشته شود، افزود: 9 دی خارج از هر حزب، گروه و جریان سیاسی متعلق به همه مردم است و همه باید با حضور خود در این روز از ارزش ها و آرمانهای انقلاب دفاع کنند.

مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سوال خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر اینکه چه کسانی در سال 88 باعث ایجاد اغتشاش و هرج و مرج شدند؟ گفت: حوزه های مختلف در این زمینه نقش داشتند، متاسفانه اصول اساسی مانند دین در این روز خدشه دار شد و برای ما خیلی گران تمام شد و از مهمتر ببینید در روز عاشورا که نماد مقاومت، ایثار، اسلامیت و انقلابی است چگونه مورد هتک حرمت قرار گرفت.

کریمی با بیان اینکه وقتی همه باید فارغ از هرگونه گروه، جناح و نوع نگرش ها و اعتقادات به 9 دی نگاه کنند، ادامه داد: فتنه گران در عاشورای سال88 با مذهب و عقیده مردم بازی کردند.

وی با بیان اینکه انقلاب ما از نظر ماهیت یک انقلاب اسلامی و دارای یک ایدئولوژی و مکانیزه های اسلامی است، تصریح کرد: تشییع  یک نماد اسلامی است و وقتی ما می بینینم تعدادی در روز عاشورا به امام حسین(ره) هتک حرمت می کنند یک نوع شائبه دشمنی با نظام را نشان می دهند که این نشان از مخالفت با اسلام است.

 مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تمام افرادی که در فتنه 88 حضور داشتند باید توسط دادگاه و در ملع عام محاکمه شوند، تاکید کرد: رفعت اسلامی در این زمینه معنایی ندارد، باید پای میز محاکمه نظام جمهوری اسلامی بنشینند، پاسخ گوی آن همه اتفاقات و مشکلاتی را که برای مردم و نظام به وجود آوردند باشند چرا که این مطالبه مردم است.

وی یادآور شد: 9دی روزی است که مردم با حضور پرشور خودشان مخالفت خود را با فتنه گران و کسانی که حوادث 88 را رقم زدند نشان دادند.

دیدگاه‌ها

من مانده ام در کار این مردم رنگین کمان صفت،یکی نیست به این آقا بگه لااقل آزاده باش مردی ومردانگی که هیچ،بعد میگی که من اصلاح طلبم، از بزرگی پرسیدند فلانی چگونه فکر می کند؟! گفت از همانجا که میخورد.....
دو اصلاح طلبی مثل کرامت کریمی باید خاک ریخت
کریمی یادش رفت در جلسات محدود و پنج نفری اصلاحات چه حرفای میزد امیدوارم با این گفته ها جایگاه جدیدی پیدا کنه آقای کریمی گرگ همیشه گرگه اگه در لباس میش باشه واقعا متاسفمخ
از آقای کریمی انتظار بیشتری میرفت من به عنوان یک دانشجوی اصلاح طلب تاسف خوردم امیدوارم پست مان ،پستمان نکند

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب