نمایش 1 - 10 از 436
به رغم اعلام مهار آتش ؛
با اینکه ساعتی پیش اعلام شد ، آتش سوزی در ارتفاعات حفاظت شده خائیز مهار شد، اما دوباره نقطه‌ای دیگر از این ارتفاعات دچار آتش سوزی شده است
آتش سوزی خائیز به روز چهارم رسید؛
به علت آتش گرفتن حجم وسیعی از منطقه حفاظت شده خائیز کهگیلویه، ستاد بحران کهگیلویه و بویراحمد جلسه اضطراری تشکیل داد.
بلوط‌های زاگرس در محاصره آتش؛
تجربه‌های آتش‌سوزی‌های وسیع ، دامنه‌دار و طولانی‌مدت در جنگل‌های زاگرس نشان از این دارد که درختان بلوط زاگرس لحظه‌ای درنگ برای نفس کشیدن ندارند و هر بار باید منتظر فاجعه جدیدی در خائیز باشند.
رئیس سازمان جمعیت هلال احمر مطرح کرد:
رئیس سازمان جمعیت هلال احمر گفت:شهدای امدادگر یک فرقی با سایر شهدا داشتند، سلاح امدادگر ما کوله پشتی بود،این شهید امدادگر باید از جانش می‌گذشت که دیگران را نجات دهد، جمعیت هلال احمر نقش پررنگی در دفاع مقدس داشتند.
«دانیال اسماعیلی‌فر» پیراهن تراکتور را در فصل بعد برتن می‌کند.
بررسی مطالبه مردمی:
قلعه تاریخی قلعه رئیسی یکی از آثار باستانی در این شهر در خطر معرض ریزش است تا متولیان مروبطه به دنبال راهکار برای حل مشکل باشند.
دهدشت در حاشیه شورای شهر؛
شهروندان دهدشتی با گلایه از از عملکرد شورای شهر بر این عقیده‌اند که در این دوره شورای شهر دهدشت کوچک‌ترین توجه ای به حوزه شهری و زیرساخت های آن نشده است.
اختتامیه مسابقات هندبال لیگ آیندگان پسر کشور به میزبانی تهران با قهرمانی فرازبام خاییز به کار خود پایان داد.
گزارش ویژه؛
پس از ۱۷ سال چشم‌انتظاری سه رئیس‌جمهور، هشت استاندار و ده‌ها مدیرکل، زورشان به تکمیل یک پروژه ۲۰۰ میلیون‌تومانی در قلب شهر یاسوج نرسید تا امروز برای تکمیل آن میلیاردها تومان پول و اعتبار ملی لازم باشد.
صبح امروز صورت گرفت؛
صبح امروز جمعی از بازاریان دهدشت با تجمع جلوی فرمانداری کهگیلویه خواستار جمع‌آوری دستفروشان و هدایت آنها به خارج از سطح شهر و ساماندهی آنها شدند‌.

صفحه‌ها