رئیس سازمان جمعیت هلال احمر مطرح کرد:
رئیس سازمان جمعیت هلال احمر گفت:شهدای امدادگر یک فرقی با سایر شهدا داشتند، سلاح امدادگر ما کوله پشتی بود،این شهید امدادگر باید از جانش می‌گذشت که دیگران را نجات دهد، جمعیت هلال احمر نقش پررنگی در دفاع مقدس داشتند.
مژدهی:
علی مژدهی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صبح امروز در ورزشگاه شماره ۲ دهدشت در جمع مردم و هواداران خود حضور یافت.
علی‌محمد بزرگواری در جمع مردم دهدشت:
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: برای تغییر ۳۲ساله آمده‌ایم تا عقل سیاسی جامعه را احیا کنیم و از اضمحلال عقل سیاسی جامعه بخصوص جوانان جلوگیری کنیم
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: ۳۵۰ دانش آموز پسر این شهرستان به اردو راهیان نور اعزام شدند.
در سفر به شهرستان‌های گرمسیری صورت گرفت؛
اعضای ستاد برگزاری کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در شهرستان‌های گرمسیری استان به تبیین برنامه‌های اجلاسیه‌های شهرستانی و کنگره استانی پرداختند.
با تشکیل کنگره شهدای استان، نخستین یادواره شهدای روحانی کهگیلویه برگزار می‌شود.
پیکر‌های پاک سه شهید و قهرمان خوش نام دوران دفاع مقدس امروز با استقبال باشکوه و در میان اشک و اندوه مردم کهگیلویه و بویراحمد وارد یاسوج شد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری فردی که به یک شهروند و دو مأمور انتظامی در شهرستان کهگیلویه تیراندازی و آنها را مجروح کرده بود، خبر داد و گفت: این فرد در شهر یاسوج دستگیر شد.
امام جمعه دهدشت در یادواره شهدای کارمند:
در اولین روز از هفته دولت، با حضور شورای اداری، بسیجیان و سبزپوشان سپاه پاسداران غبارروبی گلزار مطهر شهداء و یادواره شهدای بسیج ادارات در دهدشت برگزار شد.
یاد و خاطره شهید دردمه از شهدای والامقام روستای بی سیدون چاروسا در سالروز شهادتش گرامی داشته شد.
شهروندان هم استانی به پویش مجازی سلفی با عکس شهدای مدافع امنیت «سیروس درخشان فر» و «مهدی امینی مهر» پیوستند.
چهارم تیرماه یادآور حماسه تاریخی پد خندق؛
حماسه پد خندق در آخرین روزهای دفاع مقدس با همه تلخی‌هایش، اما تصویری از مقاومت غرورآفرین فرزندان دیار آریوبرزن در دل جزایر مجنون به‌جا گذاشته است.
در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کهگیلویه مطرح شد:
در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کهگیلویه از بیکاری ۸۷۹ نفر از فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگران کهگیلویه سخن به میان آمد و از عدم اجرای کامل قانون جامع ایثارگران گلایه شد.
با حضور مسئولان کشوری و استانی:
یادواره ۶۴ شهید والامقام ارتش شهرستان های کهگیلویه، چرام، لنده و باشت با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه از برگزاری یادواره ۶۴ شهید والامقام ارتش کهگیلویه، چرام، باشت و لنده در دهدشت خبر داد.

صفحه‌ها